PK SFP optinio Pluošto modulis 1,25 G SC 10KM 1310/1550nm Vieno Pluošto Optinis SFP Modulis radijo stotelė UŽ ONU OLT5 porų suderinamumas

PK SFP optinio Pluošto modulis 1,25 G SC 10KM 1310/1550nm Vieno Pluošto Optinis SFP Modulis radijo stotelė UŽ ONU OLT5 porų suderinamumas

€77.74 €59.86
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: 10g sfp, cisco jungiklis, Pluošto, pereiti fibra pramonės, pluošto jungiklis, garbė, onu, ax3, mikrotik routerboard, "lenovo" oficialiai.

1.25 G SC 10KM 1310/1490/1550nm Vieno Pluošto SFP Optinis SFP Modulis Transiveris Prašome palikite mums žinutę apie kurių prekės jūsų jungiklis yra suderinama.Mes atsiųsime suderinama SFP moduliai kaip jūsų prašymą.

Aukščiau yra standartinės produkto kaina, temperatūra (0~70 laipsnių Celsijaus), jei jums reikia pramoninės klasės (-40~80 laipsnių Celsijaus), yra ir kitų pasiūlymų.

1. Duomenų perdavimo Sparta:1.25 Gb/s

2. Perdavimo Atstumas:10KM (9/125µm SMF Fiber Optic Patch Cord)

3. Bangos Ilgis: 1310nm/1490nm/1550nm

4. Skaidulų Tipas: Single Mode Vieno Pluošto (SMF)

5. Su DDM/DOM: Vidinis ar Išorinis Kalibravimas

6. Mažos galios sklaida

7. ROHS ir Švino Nemokamai

8. Hot-pluggable , Plug and Play

9. Visiškai Nauji, Aukštos Kokybės,

Sukeisti, jei norite persijungti sąsaja

Perėjo backplane programos

Maršrutizatorius/Server sąsaja

Kiti optinio perdavimo sistemos

sfp media converter

Produkto Savybės

Neaušinamas Lazerio Diodas su MQW Struktūra

InGaAs PIN-TIA Fotodiodo Imtuvas

Pasiekti 10 km Perdavimo Atstumo, 9/125µm SMF

DUAL Vienos rūšies radijo stotele SFP Pėdsaką LC Optinė Sąsaja

Suderinamas Su SFP MSA ir SFF-8472

Skaitmeninis Diagnostikos Stebėsenos Sąsaja

Bendrosios +3.3 V Maitinimo Įtampa

LVPECL Blokatorius Įėjimai ir Išėjimai

LVTTL Signalo Aptikimo Produkcija

Suderinamas Su ITU-T G. 957

Suderinama Su RoHS ir Švino Nemokamai

Metalinės Talpyklos mažiau EMI

Veiklos Atveju Temperatūra:

Standartas: nuo 0 iki +70°C

Išplėsti: nuo -20 iki +85°C

Pramonės: nuo -40 iki +85°C. Produkto Aprašymas

Absoliučioji Reitingai

P a r a m e t e r

S ym b o l

M

T y p

M a x

U nit

S t o r a g e T em pe r a t u iš naujo

T s t

- 4 0

-

+ 8 5

° C

O pe ra t i n g C ase T e m p e ra tu iš naujo

T C

P 2

-

+ 7 0

° C

-

° C

-

° C

P o w e r Su ppl y V olis t a g e

V CC

3 . 1

3 . 3

3 . 5

V

P o w e r Su ppl y Cu rr e n t

I CC

-

-

30 0

mA

D a t a Ra t e

D R

0 . 0 5

1 . 2 5

1 . 3

G b p s REKOMENDUOJAMAS naudojimo APLINKOS Parametrų Simbolis Min.Tipiškas Max Bloko Maitinimo tinklo Įtampa V CK 3.135 3.3 3.465 V Maitinimo Dabartinį Tbt 350 mA Veiklos Atveju Temperatūra -40 TI 25 85 ℃

Įmonės Informacija

Pakavimas Ir Pristatymas

  • Duomenų Perdavimo Sparta: 1.25 G/10KM
  • Skaidulų Tipas: Singlemode vieno pluošto
  • Jungties Tipas: SC
  • Modelio Numeris: ANDDEAR-31
  • Dydis: 1310/1550nm
  • Produkto pavadinimas: 1.25 G SC 10KM Vieno Pluošto SFP Optinis SFP Modulis radijo stotelė
  • SC 10km: 1310/1550nm
  • Prekės Pavadinimas: ANDDEAR
  • Suderinamas: "Huawei"
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Bangos ilgis: 1310/1550nm
  • Suderinamumas: Suderinamą prietaisą kodas reikalauja pranešimą